KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

1990 yılından beri müşterilerimizin cinsel yaşantılarının daha renkli, daha zevkli geçmesini ve iş yaşantılarında daha verimli olmasını hedeflemekteyiz. Müşterilerimize bir alışverişten çok cinsel hayatlarını nasıl renklendirebileceğini, beraberliklerini veya evliliklerini cinsel hayatla nasıl koruyabileceklerini, cinsel özgüven kazanıp nasıl mutlu olabileceklerini göstermek istemekteyiz. Yaşantının bir parcası olan cinsel hayatınızı renklendirmeyi hedeflemekteyiz.

Mağazamız 1990 yılından beri sektörünün profosyenel ve lider bir firmasıdır. Ürünlerimizin tamamını dünyada önde gelen firmalardan Almanya, İngiltere, Amerika, Fransa ve Hollanda'dan ithal etmekte ve olmazsa olmaz Türk ürünlerinide satmaktadır. Sektörün dünyadaki konumunu yakından takip edip, her yıl Avrupa ülkelerinde düzenlenen fuarlarlara katılmakta ve piyasaya yeni çıkan modelleri Türkiyeye getirip tanıtmaktayız. E.moda.com ülkemizde kendi sektöründe ve Avrupa'da marka olmuş durumdadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin mahremiyetini ve gizliliğine aşırı önem veririz. Ürünlerimizi güvenilir kaliteli yerlerden temin edip uygun olarak ülkemizde satışa sunmaktayız. Dünyadaki ve Avrupadaki tüm yenilikleri takip ederiz. Avrupadaki tüm giyim fuarlarına katılırız. Ürün ve hizmet ceşitliliğini sürekli çoğaltırız, yenilikçi ve yaratıcı oluruz. Teknoloji alt yapısını etkin ve verimli kullanarak sektörümüzde kalıcı rekabet sağlarız.

Tüm şiparişlerinizi mümkün olan en kısa zamanda size ulaştırırız. Mağazamızda rahat ve güvenilir alışveriş ortamı sağlarız. Aile veya Bayan müşterilerimiz için isterlerse randevulu alışveriş saati ayarlarız. Müşterilerimizin memnuniyetini yükseltiriz. İşimizin ciddiyetini ve hassasiyetini biliriz. Satış ve sonrası teknik destek ve bilgi danışma hizmeti veririz. Mağazamızda müşteri varken gelen müşteriyi isterse bekleme salonuna alırız. Herşeyden önemlisi verdiğimiz sözü tutar ve güven sağlarız. Haftanın 7 günü 24 saat telefonla destek sağlarız.

Saygılarımızla
Erotikmoda.com / Erotik İç Giyimin Modası